niedziela, 30 sierpnia 2015

Poznajmy się & tygodniowy rozkład "jazdy" :>

Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego...

To od jakiegoś czasu było nasze motto. 

Razem z A. (współwłaścicielka naszego poprzedniego bloga www.shitforfit.blogspot.com) od kilku miesięcy obmyślałyśmy wspólny, nowy projekt. Nasz poprzedni blog został bardzo ciepło przyjęty w fit blogosferze. Jednak doszłyśmy do wniosku, że chcemy trafić do szerszej grupy odbiorców....i tu powstał nowy plan...czy lepszy to już ocenicie sami :)

Decyzja podjęta - zostajemy z Wami już na dłużej ! 

Skupimy się tu nie tylko na fit kobietkach! Postaramy się trafić do każdej z Was, bez względu na wygląd, wymiary czy zainteresowania i sposób życia.

 Obiecujemy, że stworzymy bezpieczną, kobiecą przystań, w której każda z Was znajdzie coś dla siebie. Codziennie znajdziecie tu coś z innej kategorii - spokojnie wszystkie łączy jedno - MY "typowe" KOBIETY :)

Zapoznajcie się z naszym tygodniowym "rozkładem jazdy", dodajcie nas do obserwowanych i do zobaczenia w kolejnych postach :)

  1. Motywujący poniedziałek - zmotywuj siebie samą, swoje otoczenie i wraz z nowym tygodniem rozpocznij walkę o nowe ja :)
  2. Wtorkowa strefa fitness - sprawdź co i jak w sporcie, a także co aktualnie jest "na fali" :>
  3. Środowy misz masz  - tu m.in. odkryjemy fakty o nas; nasze tajemnice; poznacie nasze ulubione miejsca; osoby, które nas inspirują, a także skupimy się na codziennych mniej lub bardziej kobiecych sprawach; to również będzie dzień, który czasem poświęcimy osobom bez których nasze życie nie byłoby już takie samo - mężczyznom ! 
  4. Treningowy czwartek - co tydzień w czwartki otrzymacie od nas gotowy plan ćwiczeń (często złożony z naszych ulubionych filmików, czasem w formie grafiki. Na pewno spotkacie tu naszych ulubionych trenerów i na pewno nieźle się zmęczycie. 
  5. Piątek w spa  - pewna siebie kobieta to zadbana kobieta ! 
  6. Sobotni kącik modowy - może to tu odnajdziecie najlepszą modową inspirację i zostaniesz gwiazdą sobotniej nocy :)
  7. Smaczna niedziela - zdrowo, smacznie, szybko, a w dodatku tanio ! 
Na który z dni najbardziej czekacie? ;>


//J.

4 komentarze:

Dziękujemy za dodany komentarz :) zachęcamy do obserwowania nas - Twins :>