sobota, 26 września 2015

Piątek w spa #4

Przepraszamy Was za porę dzisiejszego posta. Ważne że jest!

Wiadomo każda kobieta nie wyobraża sobie życia bez czerwonej szminki. A co lepiej komponuje się z czerwoną szminką niż śnieżnobiałe zęby? Dzisiaj mamy dla Was 5 domowych sposobów na wybielanie zębów :)


1. Pielęgnacja - zacznijmy od podstaw. Do uzyskania śnieżnobiałych zębów niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja. Powinnyśmy myć zęby minimum 3 razy dziennie. Najlepiej byłoby to robić po każdym posiłku. Zminimalizujemy w ten sposób ilość kamienia na zębach przez co będą one łatwiej poddawały się wybielaniu.

2. Używanie pasty wybielającej - pastę wybielającą każdy musi wybrać sam. Należy zwrócić uwagę na wrażliwość naszych zębów. Pasta nie daje od razu spektakularnego efektu, jednak używana regularnie przyczyni się do jego powstania. Płyny do płukania o właściwościach wybielających również zwiększą ten efekt.3. Paski wybielające - nie kosztują one wiele, są ogólnodostępne. Przykleja się je do zębów na około pół godziny dwa razy dziennie. Przy regularnym stosowaniu dają spektakularny efekt4. Płukanka z sody oczyszczonej - można również moczyć szczoteczkę w tym roztworze. Warto pamiętać że oprócz właściwości wybielających, soda negatywnie wpływa na szkliwo. Dodatkowo efekt wybielenia będzie krótkotrwały.

5. Sok z cytryny - na ten temat zdania są podzielone. Mówi się że sok z cytryny powoduję demineralizację tkanek oraz szybki rozwój nadwrażliwości.Jakie są Wasze sposoby na śnieżnobiały uśmiech? :>

//J.

1 komentarz:

  1. |Chcę kupić te paski, ale nie wiem gdzie mogę je nabyć :/

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za dodany komentarz :) zachęcamy do obserwowania nas - Twins :>